MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1  W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

17 maja 2017 rozegrane zostały mecze finałowe Mistrzostw Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w koszykówce dziewcząt. W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Klasa 2a wywalczyła złoto, najwięcej punktów podczas turnieju zdobyła Beata Knapik z klasy 2a, a MVP zawodów została wybrana Joanna Płonka z klasy 1a. Gratulujemy wszystkim finalistkom !!! Pamiątkowe medale zostaną wręczone przez Dyrekcję Szkoły na uroczystym zakończeniu roku szkolnego :)

 

I miejsce: klasa 2a

Beata Kanpik, Anna Kowalska, Lach Joanna, Gabriela Meus, Zuzanna Struzik, Justyna Tomczyk.

II miejsce: klasa 3d

Sabina Jędrocha, Kamila Kula, Helena Kwiecień, Joanna Łepkowska, Monika Łęczyńska, Natalia Michorczyk.

III miejsce: klasa 1a

Sara Kapusta, Jagoda Płonka, Klaudia Wiklik, Sylwia Wolak, Angelika Zakrzewska, Martyna Zaręba.

Król strzelców: Beata Knapik 90 pkt !

MVP: Jagoda Płonka

Turniej przeprowadziły pani Magdalena Kaczmarek i pani Małgorzata Owca.