KATARZYNA TOMCZYK FINALISTKĄ
OLIMPIADY Z WIEDZY
O PLANOWANIU I ZARZĄDZANIU KARIERĄ ZAWODOWĄ

Z ogromną radością informuję iż  Kasia Tomczyk – absolwentka Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego nr 4 w zawodzie technik ekonomista została finalistką IV edycji Olimpiady z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową organizowanej przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej.  Głównym celem Olimpiady jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności dotyczących planowania i zarządzania karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia.

Uczestnictwo w finale Olimpiady  pozwoliło  Kasi  uzyskać maksymalną liczbę punktów kwalifikacyjnych z wiedzy o społeczeństwie lub prawo przyjęcia na pierwszy rok studiów bez postępowania kwalifikacyjnego na wybrane kierunki na kilku polskich uczelniach m.in.  Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Śląskim, Politechnice Śląskiej.

Serdecznie gratulujemy.

Opiekun Olimpiady: Justyna Przecherska