Tydzień Kariery

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

W dniach 20 - 24 października 2014 r. odbyła się szósta edycja  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy”. Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery młodzież brała udział w wykładach organizowanych przez Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. J. Tischnera w Krakowie. Program dostępny na stronie:

http://kariera.wse.krakow.pl/aktualnosci/140-wydarzenie-ogolnopolski-tydzien-kariery-wse

W dniu 22 października 2014 uczniowie klas 4 a i 4 c brali udział w warsztatach nt. „ Umowy o pracę - składki i ubezpieczenia” prowadzonych przez p. M. Laszczyk - Naczelnika Wydziału Ubezpieczeń i Składek w Krakowie.

Ponadto młodzież uczestniczyła w targach  pracy UEK oraz warsztatach dot. planowania kariery.

Opracowała: Justyna Przecherska