POSTĘPOWANIE CERTYFIKACYJNE Z ZAKRESU PKPiR

23 marca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 16.15  w sali 22 odbędzie się I etap postępowania certyfikacyjnego z zakresu prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Postępowanie certyfikacyjne kierowane jest do uczniów w uczących się w zawodzie technik ekonomista.

Etap pierwszy polega na rozwiązaniu testu wiedzy z zakresu podatku dochodowym od osób fizycznych oraz zasad prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Na podstawie uzyskanych z testu wyników uczniowie zostaną zakwalifikowani do II etapu postępowania certyfikacyjnego.

Etap drugi polega na wprowadzeniu przykładowych operacji gospodarczych związanych z prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów do programu użytkowego RACHMISTRZ GT.

Etap drugi odbędzie się 26.03.2015 r. (czwartek) o godz. 15.25 w sali 22.

Uczestnicy, którzy spełnią warunki postępowania certyfikacyjnego otrzymują zaświadczenie potwierdzające umiejętność prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów.

Zgłoszenia do udziału w postępowaniu certyfikacyjnym przyjmowane są  do dnia 20.03.2015r. przez panią Anną Malinowską, która również udzieli szczegółowych informacji.

Poprawiony (wtorek, 10 marca 2015 08:13)