KONKURSY

Drodzy Uczniowie!

W związku z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w naszej szkole. Na zwycięzców czekają dyplomy oraz fantastyczne nagrody rzeczowe!!!

Więcej…

 

KONKURS
„MÓJ PIERWSZY BIZNES”

 

Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa zaprasza uczniów krakowskich szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Konkursie "Mój Pierwszy Biznes".

Przedmiotem konkursu jest przygotowany przez uczestników biznes plan prezentujący pomysł na biznes.

Dla zwycięzców Konkursu przewidziano nagrody pieniężne:

I miejsce - nagroda główna - 4 000 zł

II miejsce - 3 000 zł

III miejsce - 2 000 zł

 

W załączeniu - REGULAMIN KONKURSU

 

 

 

Rafał Kulczycki

Dyrektor

Wydziału Rozwoju Miasta UMK

 

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH: Kornelia Michalska, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

INFORMACJA ADMINISTRATORA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1, Ul. Kapucyńska 2, 31-113 Kraków, tel. 4229913, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą placówkę.

Informujemy, że:

  1. Masz prawo do żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się wyłącznie na podstawie Twojej zgody to masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzieloną zgodę, przy czym jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tejże zgody przed jej wycofaniem
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji                            i zakresu działania archiwów zakładowych. W przypadku gdy przepisy prawa nie określają okresu przechowywania dotyczącego konkretnej kategorii spraw – dane będą przechowane przez czas potrzebny do realizacji celu, w którym zostały zebrane.
  3. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  4. Podanie danych osobowych wymaganych przepisami prawa jest warunkiem realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę.
  5. Konsekwencją niepodania danych wymaganych przepisami prawa jest brak możliwości świadczenia przez nas usług.
  6. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa, a w szczególnych przypadkach - na podstawie Twojej zgody albo w związku z wykonywaniem umowy, której jesteś stroną, w związku z art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Kornelia Michalska, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Niniejsza informacja ma charakter ogólny. Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw, stanowiąca realizację obowiązku informacyjnego administratora, o którym mowa w art. 13 ust. 1 i 2 RODO, zostanie Państwu przekazana każdorazowo w związku z załatwieniem konkretnej sprawy.

 

I Szkolny Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

I Szkolny Konkurs
Wiedzy z Rachunkowości

Zapraszamy klasy trzecie Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego nr 4: 3a, 3b, 3c -  do udziału w Konkursie Wiedzy z Rachunkowości.

I etap Konkursu odbędzie się 21 maja 2018 roku o godzinie 15.25 w sali 29.

Zapraszamy do walki o zwycięstwo i tytuł super księgowego!

p. A. Kałwa, p. A. Malinowska

 

„Przedłużamy światowy karnawał”

W dniu 6 marca odbyły się IV Szkolne Targi Turystyczne „Przedłużamy światowy karnawał”. Udział w targach wzięło 21 zespołów (3-4 osobowych) prezentujących karnawał w wielu miejscach na świecie.

Po burzliwych obradach Jury, którym przewodniczyła pani dyrektor Ewa Jędrychowska wytypowano wyniki.

  • I miejsce – 2g – Natalia Wolska – Brodzińska, Diana Dydlińska, Aleksandra Wiecheć i Klaudia Trafiał – HOLANDIA
  • II miejsce – 2g – Kotarba Katarzyna, Dorota Korzeniewska, Karolina Pietras, Konga Nowak – LONDYN
  • III miejsce – 1f – Patrycja Skimina, Weronika Śliwa, Patrycja Flizak – CHINY

NAGRODA PUBLICZNOŚCI
4d – Łepkowska Joanna, Kula Kamila, Salawa Klaudia – HISZPANIA

Organizatorzy: Ewelina Mazurek - Grabowska i Marta Kacyrz

 

Wyniki Konkursu Wiedzy o Mikołaju Koperniku

28. lutego na 8. godzinie lekcyjnej odbył się coroczny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku dla klas pierwszych. W zmaganiach udział wzięły trzyosobowe zespoły z klas: 1a, 1b, 1d, 1f, 1g. Uczniowie rywalizowali w dwóch rundach, udzielając odpowiedzi na wylosowane pytania. O wysokim poziomie wiedzy uczniów świadczyła emocjonująca rozgrywka finałowa. Klasy: 1f i 1a zawzięcie walczyły o pierwsze miejsce.

Oto wyniki konkursu:

I. miejsce: klasa 1f

- Stanisław Bień, Krystian Dubas, Jakub Szura

II. miejsce: klasa 1a

- Izabela Kowalczyk, Zuzanna Kurek, Marta Stokłosa

III. miejsce: klasa 1b

- Kamil Leśniewski, Joanna Stachowicz, Rafał Stawarski


Zwycięzcom gratuluję!

Agnieszka Kurzeja - Sokół

 
Więcej artykułów…