SPORT

Licealiada - zdjęcia

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘCIA NASZEJ REPREZENTACJI

 

IV KRAKOWSKI WIELOBÓJ SIŁOWY

6 kwietnia 2016 drużyna naszej szkoły wzięła udział w Krakowskim Wieloboju Siłowym  (jedyna taka impreza w skali krajowej) zorganizowanym w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1. Zawody były intensywne, ćwiczenia crossfitowe wykonywane na wysokich obrotach z krótkimi przerwami wypoczynkowymi wymagały świetnego przygotowania siłowo - szybkościowo - wytrzymałościowego. Chłopcy walczyli w konkurencjach: rwanie sztangi, padnij - powstań z piłką lekarską, podciąganie na drążku + pompki, swingi, bieg z przenoszeniem ciężaru, wstępowanie na jumpbox z obciążeniem. Szkołę reprezentowali: Tomasz Micał 2b, Wiktor Nowak 3h i Michał Orzechowski 4a.  Nasi zawodnicy dzięki własnemu wytrenowaniu, dobrej komunikacji i wzajemnej pomocy wywalczyli 6 miejsce. Tomek Micał wygrał jedną z dodatkowych konkurencji, utrzymanie jednorącz 30kg obciążenia na czas, deklasując wszystkich przeciwników. Gratulacje dla całej drużyny! Opiekunem podczas zawodów był pan Leszek Sawicki.


 

LICEALIADA - AMATORSKA I LIGA SKS W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Po 5 miesiącach rywalizacji została wyłoniona finałowa czwórka drużyn krakowskich, która 21 marca 2016 na hali Com Com Zone rozegrała mecze o 1 -4 miejsca. Nasza reprezentacja rozegrała 9 meczów w rundzie zasadniczej. Przez cały okres rozgrywek chłopcy aktywnie uczestniczyli w treningach. Od pierwszych meczów turnieju reprezentacja Ekonomika utrzymywała się na początku tabeli i prezentowała wysoki poziom gry. Do finału chłopcy awansowali z IV miejsca. Po drodze do awansu zdarzyły się kontuzje i choroby zawodników z podstawowego składu, ale godnie ich zastąpili rezerwowi gracze, którzy zawzięcie walczyli o każdy punkt. Reprezentacja w finale zajęła IV miejsce. Do zawodów drużynę przygotowała pani Magdalena Kaczmarek. Gratulujemy sukcesu siatkarzom i pani trener!

SKŁAD REPREZENTACJI:

1. Dominik Ptak 2a, 2. Karol Zasada 1a, 4. Piotr Gawor 4b, 8. Chrystian Boczek 4c, 5. Maciej Wantuch 1e, 11. Łukasz Cyganik 1c, 7. Kamil Dudek 3e, 10. Kacper Piekara 3c, 11. Kamil Stoch 3f, 3. Maciej Wcisło 3h, 8. Paweł Marczyk 3c.

 

FINAŁ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

2 lutego 2016 rozegrany został finał Turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie. Do finału awansowały cztery zespoły, które rozegrały mecze między sobą. O zwycięstwie zdecydował wyższy stosunek tzw. małych punktów, który był liczony dla klas 1a i 3a. Korzystniejszy wynik uzyskała klasa 1a, tym samych zdobywając mistrzostwo Szkoły. Gratulujemy !!!

Więcej…

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Zespoły 1a1e i 4b4d najlepsze w swoich grupach.

Więcej…

 

FINAŁ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

2 lutego 2016 w godz. od 11.55 do 15.35 zostanie rozegrany finał Turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły. W finale zawalczą klasy: 1a, 2a, 3a i 4a.

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Klasa 2a awansowała do Finału Pucharu Dyrektora w piłce siatkowej dziewcząt.

Więcej…

 
Więcej artykułów…